o nas

Dla nas każdy projekt zaczyna się od czyjegoś marzenia.

Własny dom, ergonomiczne biuro, efektowne wnętrza… Marzenia naszych klientów stają się naszymi. Dlatego każda, nawet najmniejsza realizacja stanowi dla nas pasjonujące wyzwanie. Od pierwszej koncepcji, poprzez projekt szczegółowy, po nadzór budowlany – na każdym etapie realizacji staramy się znajdować i proponować naszym klientom takie rozwiązania, które spotykają się z ich oczekiwaniami w zakresie jakości, funkcjonalności, co ważne – kosztów inwestycji. W trakcie naszego wieloletniego doświadczenia w projektowaniu, niejednokrotnie przekonałyśmy się, że nawet przy skromnym budżecie można tworzyć efektowne realizacje.

Jesteśmy pełnymi zawodowej energii, ambitnymi absolwentkami Wydziału Architektury i Urbanistyki Politechniki Śląskiej oraz Krakowskiej. Posiadamy wszystkie niezbędne uprawnienia budowlane i stale się rozwijamy na bieżąco śledząc najnowsze trendy w projektowaniu domów jednorodzinnych, budynków wielorodzinnych, domów energooszczędnych i pasywnych oraz aranżacji wnętrz.

Interesują nas nowoczesne technologie w budownictwie, dzięki czemu pomagamy naszym klientom dobierać trwałe i wydajne energetycznie materiały budowlane oraz wykończeniowe. Dzięki naszemu doswiadczeniu możemy aktywnie wspierać naszych klientów w uzyskiwaniu wszelkich niezbędnych pozwoleń czy kompletowaniu wymaganej dokumentacji.

karolina nowrotek

mgr inż. arch.

Karolina Nowrotek

dominika wilczek

mgr inż. arch.

Dominika Wilczek